Hizmetlerimiz | ABC Future

Eğitim İçin En İyi Hizmetleri Sunuyoruz

ABC Future olarak, yılların verdiği deneyim ile hedefinize ulaşmak için gereken birçok süreci ve prosedürleri siz yorulmadan aşıyor ve üniversiteye girmenizi sağlamak için çalışıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Gelecek hakkındaki beklentilerinizi dikkate alarak, bölüm ve üniversite seçimi başta olmak üzere bir çok konuda en isabetli kararı almanıza yardımcı oluyoruz.

Üniversite Yerleştirme

Her öğrenci misyonumuzun ve başarı öykümüzün bir parçasıdır. Geniş deneyimimiz, her öğrenciyi kayıt sürecinden kabul edilmeye kadar götürür. ABC Future, hayallerinizi gerçekleştirmek için arzu ettiğiniz kabulü alma süreci boyunca pusulanız olacaktır.

Karşılama ve Lojistik Hizmet

Zengin lojistik hizmetlerimiz ile zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluyor ve yurtdışındaki eğitim yolculuğunuzu kolaylaştırıyoruz.

Vize ve Oturum İzni Danışmanlığı

ABC Future Vize ve oturum izni başvuru sürecinde gerekli tüm evraklarınızın doğru bir şekilde hazırlanmasına destek olur.

Tanıtım ve Sınav Organizasyonu

Şirketimiz, farklı ülkelerde yabancı öğrencilere yönelik eğitim etkinlikleri, tanıtım ve sınav organizasyonları düzenlemek amacıyla birçok üniversite ile işbirliği yapmaktadır.

Sertifika Programları

Kurumumuz tarafından düzenlenen sertifika programları sayesinde akredite eğitim sertifikaları alarak iş olanaklarınızı geliştirebilir, kariyer hayatınızda hep bir adım önde olabilirsiniz.

Hazırlık Kursları

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Akademik Markamız "Punto Academy" ile Yabancılara Türkçe Öğretimi ve Üniversite giriş sınavları (YÖS/SAT) hazırlık kursları verilmektedir.

Yeminli Tercüme Hizmetleri

Üniversite kayıt sırasında diploma ve diğer evraklarınızın Türkçeye çevrilmiş olması zorunlu olduğundan, tüm dillerden Türkçe'ye Noter onaylı tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Eğitim Materyalleri İhracatı

Eğitim Hizmetleri Şirketi olarak dünyanın herhangi bir yerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda eğitim materyalleri sağlamakta ve ihracatını yapmaktayız.

Özel Üniversitelerden ÜCRETSİZ Kabul Alabilirsin.

ŞİMDİ BAŞVUR
  • shape
  • shape
  • shape
  • shape
Ücretsiz Danışmanlık