Partnerimiz Olun !

Türkiye'de Eğitim için ABC Future ile Adım Adım Başvurun

1  Araştırma

Herhangi bir adıma başlamadan ve profesyonel danışmanlarımızla konuşmadan önce, sizin için hazırlanan özel web sitemizi inceleyin ve tercih ettiğiniz eğitim alanları, programlarının detayları, üniversiteler ve şehirler hakkında fikir edinin. İsteklerinizin bir listesini hazırlayın ve ardından seçimlerinizi daraltın. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin. Başlamanıza yardımcı olacak profesyonel danışmanınızla görüşün!

2  Uzman danışmanlarımızla konuşun

Arama ve hazırlık sürecinden sonra, E-Danışmanlık formu aracılığıyla randevu alın ve ABC Future'un profesyonel ve birçoğu önceden sizin gibi uluslararası bir öğrenci olan danışmanlarımızla konuşun. Danışmanlarımız, dost canlısı, çok dillilikleri ve profesyonel tavsiye verme yetenekli karaktere sahiptirler. Bundan sonra hazır olacaksınız, çünkü akademik danışman üniversiteyi ve geleceğiniz için uygun programı belirlemenize yardımcı olacaktır.

3  Gerekli belgeleri hazırlayın

Üniversiteyi ve istenen bölümü seçtikten sonra, danışmanınız tarafından belirlenecek gerekli belgeleri hazırlamalı ve elektronik formu doğru doldurmalısınız. Danışmanınız çevrimiçi formu doldurmanıza da yardımcı olacaktır.

4  Üniversiteye Başvuru

Gerekli belgeleri hazırladıktan ve elektronik formu doldurduktan sonra, ABC Future kayıt ekibi evraklarınızı üniversiteye profesyonel bir şekilde sunacak ve başvurunuzu ciddi bir şekilde takip edecektir. Ayrıca, danışmanınız, kabul şansınızı artırmak için başvuru yapılan üniversitede dosyanızı şahsen takip etmek için yapılması gerekenleri yapacak.

5  Değerlendirme ve kabul

Özel üniversitelerdeki başvuru süreciniz 3 ila 10 gün arasında ve devlet üniversitelerinde birkaç hafta sürebilir ve uygulanan üniversitenin kriterlerine göre değişir. Üniversiteden onay alırken, danışmanınız sizinle birlikte kabul mektubunu dikkatlice ve ciddi bir şekilde okuyacak ve gerekli tüm koşulları doğrulayacaktır.

6  Öğrenim Vizesi

Türkiye'de üniversiteye kabul edildikten sonra, giriş vizesi olmayan ülkeler olduğunu göz önünde bulundurarak, ülkenizdeki Türkiye Büyükelçiliği aracılığıyla öğrenci vizesi için başvuru yapmanız gerekmektedir.
Danışmanınız vizeyi almanızı kolaylaştırmak için gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır.

7  Seyahate Hazırlanın

Vizeyi aldığınızda, danışmanınız seyahat tarihini belirlemek ve seyahatinizi kolaylaştırmak ve yurtdışındaki eğitim maceranızı daha keyifli hale getirmek için dikkat etmeniz gereken gerekli tavsiyeleri sağlamak için sizinle iletişime geçecektir.

8  Türkiye'ye Hoşgeldiniz

Endişelenme! Yalnız değilsin; ABC Future ailesinin bir üyesi oldunuz. Şimdi eğitim serüveninize başlamanın tam zamanı!
Ekibimiz sizinle tanışıp sizi havaalanında karşılayacak ve gerekli tüm işlemlerle ilgilenecek. Buna konaklama, öğrenci indirim kartı, bankacılık hizmetleri, sağlık sigortası ve oturum izni, SIM kart alma ve Türkiye'de yaşamınızı beklenenden daha iyi yapacak her şey dahildir! yeni evine hoş geldin!

0
Üniversite
0
Program
0
Anlaşmalı Üniversite
0
Ziyaretçi Sayısı
Tümünü Göster

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Öğrenciler ABC FUTURE için neler söylemişler.