Partnerimiz Olun !

Neden ABC Future

Neden ABC FUTURE

Değerli Aday ;

Yurtdışında öğrenim birçok öğrenci ve ailesi için bir rüyadır. Sizde yurtdışında okumak isteyen ve doğrudan başvurmaya çalışan birçok uluslararası öğrenciden biriyseniz, sürecin ne kadar yoğun ve karmaşık olabileceğini bilmelisiniz. Evrak işlerini doldurmaktan eğitim almak istediğiniz kurumda kabul görmeye; kayıt için birçok adım ve gereksinimin üstesinden geleceksiniz. ABC FUTURE olarak, hedefinize ulaşmak, hayal ettiğiniz program ve üniversiteye kavuşmak için gereken birçok karmaşık süreci ve prosedürleri siz yorulmadan aşıyor ve üniversiteye girmenizi sağlamak için çok çalışıyoruz.

İşte size, yurtdışı eğitim için başvurularınızı bizim aracılığımızla yapmanız için altı en önemli neden:

1- ABC Future için Her Öğrenci Özeldir

Her öğrenci misyonumuzun ve başarı öykümüzün bir parçasıdır. Geniş deneyimimiz, her öğrenciyi kayıt sürecinden kabul edilmeye kadar götürür. ABC Future, hayallerinizi gerçekleştirmek için arzu ettiğiniz kabulü alma süreci boyunca pusulanız olacaktır.

2- İşleri sizin için kolaylaştırır ve gerekeni sağlarız

Ekibimiz doğrudan Türkiye'nin dört bir yanındaki 200'den fazla üniversitenin başvurularını takip etmektedir. Partner üniversitelerle olan ilişkimiz öğrenci yerleştirme alanında uzun süredir güven ve kaliteli işler üzerine kurulmuştur. Tüm programların ve üniversitelerin süreçleri ve prosedürleri ile her zaman günceliz.

3- Zor kazanılan paranızdan en iyi şekilde yararlanın

ABC Future, partner vakıf üniversiteleri için herhangi bir başvuru ücreti talep etmez. Tüm kolaylıklara ücret ödemeden, birçok üniversitede % 75'e varan indirimlere (Burs) sahip olabilirsiniz. Gereksiz masraflara neden olabilecek tuzaklardan kaçınmanıza yardımcı oluruz. Ekibimiz, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır.

4- Kayıt sadece bir başlangıçtır, daha fazlasını sağlarız

ABC Future'da YOS, SAT, ACT ve TOMER gibi geniş kabul kurslarını kapsayan eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Ayrıca vize yardımı ve kalkış öncesi tavsiyeler de sunuyoruz. Yurtdışında yaşarken sağlık sigortası, konaklama ve bankacılık hizmetleri dahil tüm ihtiyaçlarınızda size destek sağlıyoruz.

5- ABC Future ailesinin bir parçasısın

Eğitiminizi alırken, ABC Future her zaman yanınızda olacaktır. Size verdiğimiz taahhüt kayıt ve kabul süresinden sonra durmaz; eğitim süreniz boyunca yolun her adımında yanınızdayız ve yol boyunca ihtiyaç duyulan her türlü desteği sağlayacağız. ABC Future'da sadece başvuru sahibi değilsiniz, öğrenci ailemizin bir parçasısınız.

6- ABC Future Yaşan bir Network

ABC Future, itibarını öğrencilerinin ve adaylarının mutlak başarısı üzerine kuruyor; eğitimi devam eden ve mezun olan yüzlerce öğrenci desteğimizi kullanarak başarı öykülerini anlattılar. Sizlerin de yeni rotanızda mezunlar ya da mevcut öğrencilerle iletişiminizi ve onların sizinle deneyimlerini paylaşmalarını sağlarız. Başarılarımızdan gurur duyuyoruz ve sizinle daha fazla başarı öyküsü oluşturmaya çalışıyoruz.