Partnerimiz Olun !

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Türkiye'de eğitim almak isteyen Uluslararası öğrencilere danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2011 yılından beri, dünya çapında müşterileri ile en üst düzeyde eğitim, yönetim ve lojistik hizmetlerini gerçekleştirmek için Türkiye'nin en seçkin üniversiteleri ile başarısı kanıtlanmış, ciddiyetini kavrayabilmiş, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunan eğitim danışmanlık şirketidir.

ABC Future dünyanın dört bir yanından Türkiye'de Lisans, Mastır ve Doktora programlarında eğitim almayı planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri aktararak, doğru bölüm ve üniversite seçimi, başvuru, kabul, kayıt, vize danışmanlığı, karşılama, oturum izni ve konaklama gibi birçok konuyu kapsayan süreçleri en iyi şekilde yöneten ve takip eden bir kuruluştur.

ABC FUTURE Eğitim Hizmetleri, Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayınlanan ve başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olan,

- ISO 9001:2005 uluslararası Kalite Yönetim Sistemi,

- ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemi

- ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi Sertifikalarına sahiptir.

ABC Future, teknolojinin ilerlemesindeki en son gelişmelerle portföyünü güncel tutmak ve geliştirmek için yorulmadan çalışmaktadır. Ayrıca hayallerine ulaşmak isteyen öğrencilere daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için ISO'dan daha fazla sertifika almak için çalışmalarımız sürmektedir.

Öğrencilerimiz ABC Future ailesinin bir parçası olup, vizyonumuza bağlı olarak, her zaman sıcak, aile odaklı bir ortamda eğitim hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. Ekibimiz, öğrencilerimizin eğitim deneyimlerini güvenli, eğlenceli, zengin ve sonuç odaklı hale getirmek için yoğun çaba sarf etmektedir.

ABC Future, 200 ün üzerinde üniversite ve 8000’den fazla program seçeneği ile Uluslararası öğrencilere özel güncel ve kapsamlı, program araştırma, başvuru ve başvuru takip imkanı sağlayan platformuna sahiptir.